• 9 grudnia 2020
  • wyświetleń: 2773

Kolejne medale dla młodych tenisistów z Pszczyny

Materiał partnera:

W ciągu ostatniego miesiąca sporo się działo. Kolejne medale trafiły w ręce młodych tenisistów ze Śląskiego Centrum Tenisa w Pszczynie.

Kolejne medale dla młodych tenisistów z Pszczyny - 11-12.2020 · fot. Śląskie Centrum Tenisa

W weekend 7-8 listopada w Ustroniu odbył się WTK Skrzatów podczas którego nasza zawodniczka Aleksandra Leś wywalczyła I miejsce. W tym samym turnieju Julia Matuszczyk (od nowego roku 2021 zawodniczka SCT) zdobyła III miejsce. Dziewczęta grając razem w parze wywalczyły III miejsce podczas Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Skrzatek w Zabrzu 21-24.11.2020r., natomiast Wiktoria Nowicka w grze pojedynczej uplasowała się na III miejscu i zdobyła złoto w grze podwójnej w parze z Julią Borowik. W miniony weekend Wiktoria razem z Julią wywalczyły II miejsce w deblu podczas Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Skrzatek rozgrywanego w Chorzowie. W tym samym turnieju Ola Leś w parze z Jessicą Pabisiak zdobyły III miejsce. Weronika Domańska zdobyła złoto w grze podwójnej w parze z Oliwią Bergler w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetek rozgrywanym 28.11-01.12 w Wodzisławiu Śląskim. Weronika wywalczyła również I miejsce w parze z Anastasią Bozovą w zakończonym właśnie OTK Super Seria Kadetek w Śląskim Centrum Tenisa.

Nasi najmłodsi zawodnicy również spisali się na medal. Alex Krzyżowski w turnieju w Poznaniu, który został rozegrany w dniach 21-22 listopada zajął III miejsce w kategorii zielonej, tydzień później Natan Tworuszka zdobył złoto podczas rozgrywek kat. pomarańczowej w Krakowie, natomiast Emilka Madejska uplasowała się na III pozycji w kat. zielonej w turnieju mikołajkowym rozgrywanym 5-6 grudnia w Warszawie.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!