czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 28 lipca 2021
  • wyświetleń: 3234

G. Kotowicz kandydatem na prezesa Polskiego Związku Kajakowego

Czechowiczanin Grzegorz Kotowicz, dwukrotny medalista Igrzysk Olimpijskich, wielokrotny medalista Mistrzostw Świata i Europy, będzie kandydatem na prezesa Polskiego Związku Kajakowego podczas wyborów.

G. Kotowicz kandydatem na prezesa Polskiego Związku Kajakowego
G. Kotowicz kandydatem na prezesa Polskiego Związku Kajakowego · fot. Polski Komitet Olimpijski


O ubieganiu się o stanowisko prezesa Grzegorz Kotowicz poinformował w mediach społecznościowych. - Rozwój kajakarstwa to wspólna troska naszego środowiska. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. By jednak wykonać istotny krok do przodu konieczne są przemyślane rozwiązania, szczególnie na szczeblu Polskiego Związku Kajakowego. Dlatego podjąłem decyzję o kandydowaniu na funkcję prezesa PZKaj - napisał czechowiczanin na swoim profilu na Facebooku.

Loading...


Wychowanek klubu Górnik Czechowice w przeszłości pełnił funkcję wiceprezesa PZKaj ds. Kajakarstwa Klasycznego. Obecnie Grzegorz Kotowicz jest dyrektorem Administracji Zasobów Komunalnych w Czechowicach-Dziedzicach. Czechowiczanin był również dyrektorem Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku, a w 2014 roku, z ramienia Platformy Obywatelskiej, uzyskał mandat radnego powiatu bielskiego.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.